O ZAKLADATELI
Dr. Frank Kinslow
O METODĚ
Kvantové Unášení

KONTAKT

Kontakt

METODA KVANTOVÉ UNÁŠENÍ

pro zdravý a úspěšný život. 

Žijete naplno nebo jen možná? Co kdyby vám někdo řekl, že pokud využijete něco, co už od narození máte, obohatíte své schopnosti a dovednosti - a začnete prožívat každý den na 100%? Měli byste zájem dozvědět se jak na to?

Žijte zdravěji a v roznováze.

Dr. Frank Kinslow je autor a zakladatel Kvantového unášení (Quantum Entrainment), průkopnické léčivé metody, která se stává nedílnou součástí praxe zdravotníků, léčitelů, psychologů, manažerů, koučů, a mnoha dalších z různých oborů. Na seminářích Frank učí tuto osvědčenou lékařskou metodou založenou na vědeckých principech.

Kvantové unášení (KU) budete spíše brát jako svého nejbližšího přítele než metodu. Nepřichází totiž zvenku, ale z nitra, z nejzazších koutů mysli, kde sídlí klid a mír. Každodenní využití a všeobecné principy KU jsou třemi stěžejními pilíři Kinslowova Systému.
Cvičení, techniky a aplikace KU jsou snadné na provedení a velmi efektivní; během několika vteřin vám pomohou zklidnit emocionální rozrušení, zmírnit či překonat fyzickou bolest, položit základy pro zdravý vztah, rozpustit úzkost, eliminovat frustraci a obavy z finančních potíží, podpořit vlastní léčení a zdraví.  

Dotkněte se světla.

Kinslowův systém nabízí základní nástroje a pokyny nejen pro to, aby nám pomohl z neštěstí a životních problémů, ale také odhaluje, jak jeho prostřednictvím pomáhat ostatním. Lidstvo se stále vyvíjí. Ve chvílích klidu, kdy prožíváme utrpení, co se chvěje a probouzí v duši světlo - tušíme, že život může být lepší.
Kvantové unášení (KU) a Kinslowův Systém stojí na hranici mezi temnotou a světlem a jen čeká na naše objetí. Nejprve se však musíme uvědomit a ocenit naše vlastní vnitřní božství. Pak už stačí jen natáhnout ruku a dotknout se světla.
 
>> Pokračujte na stránku o zakladateli.
Novinky 2020
SEMINÁŘ DR. FRANKA KINSLOWA V PRAZE

14.-15.11.

základní a pokročilý seminář pro osobní rozvoj

 

16.-17.11.

seminář - praktické léčení metodou Kvantové unášení

STANDARD registrace do 30. října

Bližší informace ZDE

Přihlášky na email pořadatele:

tomas@quantumentrainment.com

Info linka: +420 728 211 845

DR. KINSLOW'S SEMINAR IN PRAGUE 2020

November 14-15

QE Basic & Advanced seminar

November 16-17

QE Practical Healing seminar

STANDARD registration until October 30

Detailed info HERE

To register - email seminar organizer. Dr. Kinslow teaches in English and will be translated to Czech language. 

tomas@quantumentrainment.com

 

Facebook

 

Přidejte se k nám na Facebooku! Založili jsme oficiální českou stránku pro Kinslow Systém a metodu Kvantového unášení. Mějte přehled o našich aktivitách a plánech. Budeme rádi za vaše osobní příspěvky týkajících se např. vašich zkušeností s Kvantovým unášením, za sdílení a osobní doporučení.

 

Odkaz na stránku: facebook.com/kinslowsystem

 

 

 

Prohlášení: Kinslow Systém zahrnuje všechny techniky procesu Quantum Entrainment (QE). Nakladatelství Anag doslova přeložilo Quantum Entrainment jako Kvantové unášení (KU) na něhož se vztahují mezinárodní autorská práva.

 

Užívání procesu Kvantového unášení v profesionálním prostředí bez oprávnění je nezákonné. Toto oprávnění drží výhradně oficiálně certifikovaní praktici procesu Quantum Entrainment (QE), Kvantové unášení. Pro ČR je aktuálně k dispozici jeden oficiální praktik p. Tomáš Marek.

Jsme online. Přidejte se k nám a sdílejte s přáteli!

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • RSS Classic

 

Upozornění: Kvantové unášení (KU) vyskytující se v produktech a službách Dr. Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického názvu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze nebo jako českého překladu není povoleno bez písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Pouze lidé oprávněni zprostředkovávat QE® profesionálním způsobem, kteří smí používat registrované obchodní názvy, jsou certifikovaní Quantum Entrainment® Praktici, Quantum Entrainment® Facilitátoři a Dr. Frank Kinslow. Mezinárodně, Frank Kinslow je výhradně jedinou osobou, která smí metodu Kvantové unášení - Quantum Entrainment učit v v rámci seminářů/kurzů/školení. Z toho vyplývá, že kdokoliv co učí Kvantové unášení - Quantum Entrainment® porušuje mezinárodní autorská práva což může mít právní následky.

 

 

Kinslow Systém™ je obchodní název Lucid Sea, Inc. © 2013 Lucid Sea, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 

© James Consulting

banner_Standard