Autor a zakladatel

Ještě předtím, než se stal učitelem němých, působil Frank jako náhradní rodič na Michigenské speciální škole pro postižené/němé.

Již jako mladý muž byl Frank fascinovaný vědou a vynálezy. Později ho jeho zájem o fakta a kreativitu dovedl k učení a chiropraxi.

Frankova záliba ve sportu významně umocnila jeho zájem o zdraví a smysluplný životní styl.

Dr. Frank Kinslow je objevitelem metody Quantum Entrainment a zakladatelem Kinslow Systemu. Léčitelské metody zkoumá a vyučuje již déle než 45 let. Čerpá ze své klinické praxe chiropraktika, z důkladného studia východní ezoterické filosofie a praxe, a ze své záliby v teorii relativity a kvantové fyzice. Z osobní krize doktora Kinslowa, kdy se neměl kam obrátit a nevěděl co dělat, se v roce 2007 zrodila metoda rychlého léčení Quantum Entrainment. Z ničeho pro sebe dokázal vytvořit naplňující a energií nabitý život. Začal učit a psát tak jednoduše a jasně, že během několika málo let dokázaly i desítky tisíc lidí po celém světě vytvářet pro sebe pulzující a naplňující život.

Na otázku, jak objevil tuto průkopnickou metodu, dr.Kinslow odpovídá: „Toto řešení utrpení jsem neobjevil proto, že bych snad oplýval nějakými abnormálními schopnostmi introspekce či byl nějak spojen s mystickými silami přírody. Vůbec ne. Podobně jako řada jiných pozoruhodných objevů i tento byl v podstatě záležitostí toho být na správném místě ve správný čas a ve správném stavu uvědomění. Když jsem jednoho dne meditoval, objevil se přede mnou zárodek procesu QE a jediné, co jsem musel udělat, bylo nechat jej vzklíčit a růst.“

Dr. Kinslow dříve působil jako chiropraktik, učitel neslyšících a jako doktor klinického spirituálního poradenství. Nyní své metody na pozvání učí v Asii, Evropě a v USA, a jeho knihy byly přeloženy již do více než 25 jazyků. Stále bádá nad dokonalejšími projevy metody Kvantového Unášení (Quantum Entrainment) a vyvíjí nové a praktické aplikace svých technik, aby tak dále obohacoval a podněcoval životy svých studentů. Dr.Kinslow nás povzbuzuje, abychom objevili radost, krásu a lásku, která čeká v každém z nás.

 

Žije na Floridě s jehou českou ženou, Martinou. 

 

Frank studoval význam meditace pod známým duchovním vůdcem Maharishi Mahesh Yogim. O pár let později se stal doktorem duchovního poradenství.

 

Upozornění: Kvantové Unášení vyskytující se v produktech Dr. Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického výrazu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze stejně jako českého překladu není povolneno bez písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Jediní lidé oprávněni zprostředkovávat QE® profesionálním způsobem, kteří tedy používají registrované obchodní názvy jsou certifikovaní Quantum Entrainment® Praktici, Quantum Entrainment® Facilitátoři a Frank Kinslow. Nicméně, mezinárodně, Frank Kinslow je výhradně jedinou osobou, která smí Quantum Entrainment učit. Z tohoto důvodu, kdokoliv, kdo učí Quantum Entrainment® přímo porušuje mezinárodní autorská práva.

 

 

Kinslow Systém™ je obchodní název Lucid Sea, Inc. © 2013 Lucid Sea, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 

© James Consulting