top of page

Semináře 2023

prague_castle_on_the_vltava_by_pingaller
Praha, Česko

​1.-5. prosince, 2023

 • seminář: základní (pátek)

 • seminář: pokročilý (sobota)

 • seminář: Eufeeling intenzivní (neděle)

 • seminář: umění Eustillness (pondělí + úterý)

Popis QE™ Seminářů

Úvodní Prezentace QE (QE Intro)


V tomto úvodu ke Quantum Entrainment osobně objevíte zázraky toho, jak Quantum Entrainment pracuje. Quantum Entrainment je rychlý léčivý proces měnící životy po celém světě. Dr. Frank Kinslow s vámi prozkoumá jednoduché avšak důkladné principy, které z QE udělaly globální fenomén. Tyto principy bude jasně ilustrovat na cvičeních, která můžete provádět s okamžitými výsledky. Tato prezentace je dokonalým úvodem pro každého, kdo chce pochopit, jak jednoduchý, snadno naučitelný proces může vést k rychlému léčení a harmonii v těle i mysli.

Praktický Seminář Kvantového Unášení (QE Practical Healing)

Přijdte se naučit, procvičit a hrát si na Praktickém semináři Kvantového Unášení. Kvantové Unášení (Quantum Entrainment®) je světově jedním z nejjednodušších a nejúspěšnějších systému pro zdraví a léčení. Během semináře se dozvíte jak aplikovat QE – Kvantové Unášení na jiné léčitelské metody a terapie pro zlepšení jejich efektu. Ať už jste doktor či tanečnice, matka v domácnosti či ředitel mezinárodní společnosti, během těchto dvou dnů poznáte jak léčit se soucitem, jasností a radostí. Nepotřebujete žádné speciální vyučení, výbavu či talent. Užijete si hodiny skutečné léčitelské praxe. Již během několika minut začnete vytvářet hlubokou léčivou přítomnost, poté se naučíte jak vědecké tak ezoterické procedury k léčení těla, mysli a ducha.

 

Během semináře se dále naučíte:

 • Balancování páteře / léčení kloubové bolesti / uvolňování svalů

 • Tělesné body, které zmírňují a vyrovnávají emoce

 • Skupinové léčení

 • Jak vytvořit QE Oživovací Vodu

 • Jak léčit své prostředí

 • Jak změnit omezující myšlení

 • Jak léčit dva či více lidí najednou

 

Tento revoluční seminář nechcete promeškat. Pokud jste již absolvovali QE základní a pokročilý seminář a toužíte po životním zážitku, pak se přihlašte nyní.

Seminář: Jak najít štěstí

“Jsem skutecne stastny muz! Mel jsem velke stesti, ze jsem objevil tak revolucni lecivou techniku jakou je Kvantove Unaseni (Quantum Entrainment), ktera podporuje leceni a harmonii u tisice lidi po celem svete. Ale zda se, ze osud se mnou jeste neskoncil, nebot jsem objevil druhy, doslova revolucni system, ktery dela lidi stastnejsi, zdravejsi a vice uspesne.” Dr. Frank Kinslow

Mate nektere z techto symptom?

 

- Problemy se spankem? Vstavate vycerpani?

- Citite se stari, ztuhly a bolavy?

- Mate pocit, ze neco (Vam) chybi, ale nevite co to vlastne je?

- Vase mysl neni pritomna? Mate financni starosti?

- Stare sny/touhy mrtve…zadne nove sny?

…pak to, co delate nefunguje!

Kinslowuv Happiness System – System stesti dela lidi stastne!

 

Stastni lide …

- Maji vice energie a lide je maji radi

- Jsou lepsi v praci a vydelavaji si vice

- Jsou sebevedomejsi a maji bohatsi sit pratel

- Maji lepsi imunitni system a…

- Ziji dele!

 

…je uzasne jak snadne je byt skutecne stastny!

Seminar “Jak najit stesti” je o cem je stesti a jak ho prozit.

 

- Naucte se, co stesti je a jak ho najit

- Uvedomte si to co delate a co nefunguje (prekvapi Vas to!)

- Prozijte primo co je skutecna radost pomoci praktickych cviceni a vyjimecnych technik

Základní (Basic) Seminář QE


Naučte se snadno a rychle uvědomit si svůj Eufeeling, "tajemství" rychlého léčivého procesu QE. Začínáme triangulací, snadnou, okamžitou a nenáročnou léčivou metodou, založenou na "Eufeelingu". Od ní budeme pokračovat k individuálnímu QE, QE na dálku, emočnímu QE a rozšířenému QE. Léčení budete provádět s partnery a mnohokrát si QE vyzkoušíte sami na sebe. Po ukončení tohoto workshopu budete schopni aplikovat QE na sebe, svou rodinu, přátele, i na vaše domácí mazlíčky.
 

Pokročilý (Advanced) Seminář QE


Tento workshop navazuje na základní workshop, rozšiřuje vaše zkušenosti a výrazně umocnuje QE benefity. Témata zahrnují skupinové/světové QE, pokročilé QE a QE pro děti. Naučíte se, jak překonat finanční problémy, jak podpořit kvalitní vztahy a jak komunikovat ze svého srdce. Také se naučíte o Space Walkingu - Chůzi mezerou, způsobu prožívání čistého povědomí během denní aktivity. Na závěr zjistíte, jak integrovat Quantum Entrainment do běžného života pro dosažení maximálních výsledků.


Eufeeling Intensive Seminář


Během tohoto workshopu vás Dr. Kinslow naučí jak dále rozšiřovat své vědomí Eufeelingu, takže budete moci prožít ještě hlubší klid a štěstí, a dosáhnout bohatšího, plnějšího a zajímavějšího života. Seznámíte se s QE vědomím, základem vnitřního míru a vnějšího úspěchu. A naučíte se prožívat čistý Eufeeling - nejtišší a nejsilnější stav mysli - který vám naopak umožní provést QE záměr. Naučíte se efektivně používat QE záměr v různých oblastech svého života, včetně emočního managementu, řešení problémů, finančních obav a chronických nemocí a zjistíte, jak můžete pomáhat druhým při prožívání stejných nebo jiných problémů.

Interpersonální QE - Intenzivní vztahy (Interpersonal Relationship Intensive)


Ve svém novém workshopu se Dr. Kinslow zabývá otázkou, jak bychom mohli mít pozitivnější a uspokojivější vztahy. Mimo jiné jsou pro většinu z nás vztahy integrální součástí vedení šťastného a naplněného života.
Naše životy jsou plné vztahů. Kromě vztahu se sebou samým máme vztahy se svými rodiči, dětmi, přáteli, klienty, kolegy... a samozřejmě máme také romantické vztahy. Tento nový workshop vám ukáže, jak QE® utváří naše vztahy, to znamená, jak funguje "QE® vztah". Zjistíte, jak se můžete naučit milovat sami sebe, žít v harmonii s druhými a prožívat intenzivnější a hlubší vztahy s druhými. Naučíte se nová a vzrušující cvičení, která vám umožní vnímat "prostor mezi" a umožní vám prožít skutečnou blízkost ostatních lidí. Tento workshop obsahuje množství cvičení, takže budete moci skutečně prožít koncepty QE vztahů - což zlepší vaše srdce i svět. Naučíte se:

• Jak používat pokročilý QE
• Jak vypadají QE® vztahy a jak je můžete zažít
• O třech různých úrovních, které existují ve vztazích a jak je můžete rozpoznat a jak převést svůj vztah na následující vyšší úroveň
• Jak řídit vztahy, které jsou bez strachu, žárlivosti a jiných nadměrných emocí.
• Jak vypadá tajný jazyk lásky
• Jak komunikovat z pozice lásky a zintenzivnit své vztahy s druhými lidmi

Kinslow System™ QE Retreat


Kinslow System™ QE Retreat je malá a intimní schůzka pro ty, kdo chtějí sdílet radost ze společného bytí proniknout hlouběji do zkušenosti a učení Kinslow Systému včetně Quantum Entrainment. S Dr. Kinslowem objeví jemné aspekty univerzálních principů Kinslow Systému a získají praktický návod pro odlehčení života; získají nové a personalizované QE aplikace a naučí se pochopit hlubší tajemství Eufeelingu, která jim otevřou větší radost, naplnění a lásku v jejich životě. Malá skupina dává Dr. Kinslowovi možnost osobní interakce s účastníky a umožňuje individuálnější vedení.

Během QE Retreatu účastníci absolvují dva uvědomovací výlety (do botanické zahrady a pozorování delfínů v Mexickém zálivu), které zvýší vědomí a pomohou stabilizovat techniky vědomí, které byly naučené na workshopu. Závěrečná schůzka QE Retreatu je v pohádkových venkovních restauracích Sarasoty pro lámání chleba a sdílení duší. Není nutná žádná předchozí zkušenost nebo znalosti. Všichni účastníci obdrží bezplatný DVD Úvodní prezentace Quantum Entrainment a knihu Beyond Happiness. Po dokončení účastníci QE Retreatu obdrží certifikát o absolvování.

bottom of page