O metodě

Newsletter, Blog (ang.) a Fórum jsou pro vas k dispozici zcela zdarma. Představují užitečný zdroj informací a vstřícné podpory.

Pokud umis anglicky, stáhni si dvě audio nahrávky zdarma a nauč se základní cvičení, která můžeš okamžitě použít k uvolnění těla a mysli.

Objednej si knížku nebo cédéčko přes e-shop a ušetři 20%, pokud si objednáš jakýkoliv z našich USA balíčků.* 

* V češtině jsou pouze produkty uvedené v e-shopu na tomto webu!

Naučíš se KU přímo od jeho zakladatele Dr. Kinslowa v pohodlí svého domova či auta a podle vlastního tempa.

Od roku 2009 Frank přednáší na seminářích několikrát do roka v mnoha zemích po celém světě. Jeho semináře jsou inspirativní, praktické, interaktivní a zejména osvobozující!

 

Upozornění: Kvantové unášení (KU) vyskytující se v produktech a službách Dr. Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického názvu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze nebo jako českého překladu není povoleno bez písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Pouze lidé oprávněni zprostředkovávat QE® profesionálním způsobem, kteří smí používat registrované obchodní názvy, jsou certifikovaní Quantum Entrainment® Praktici, Quantum Entrainment® Facilitátoři a Dr. Frank Kinslow. Mezinárodně, Frank Kinslow je výhradně jedinou osobou, která smí metodu Kvantové unášení - Quantum Entrainment učit v v rámci seminářů/kurzů/školení. Z toho vyplývá, že kdokoliv co učí Kvantové unášení - Quantum Entrainment® porušuje mezinárodní autorská práva což může mít právní následky.

 

 

Kinslow Systém™ je obchodní název Lucid Sea, Inc. © 2013 Lucid Sea, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 

© James Consulting