Poznej QE​

DOBRÉ!

QE Newsletter, Blog (ang.) a Fórum jsou pro tebe k dispozici zcela zdarma. Představují užitečný zdroj informací a vstřícné podpory.

Stáhni si dvě audio nahrávky zdarma a nauč se základní QE cvičení, která můžeš okamžitě použít k uvolnění těla a mysli.

LEPŠÍ!

Objednej si knížku nebo cédéčko přes e-shop a ušetři 20 %, pokud si objednáš jakýkoliv z našich USA balíčků.* Nejkrásnější dárek pro každého!

* V češtině jsou pouze produkty uvedené v e-shopu na tomto webu!

S QE produkty se naučíš QE přímo od jeho zakladatele Dr. Kinslowa v pohodlí svého domova či auta a podle vlastního tempa.

NEJLEPŠÍ!

Od roku 2009 přednáší Dr. Kinslow na seminářích několikrát do roka v mnoha zemích po celém světě. QE Semináře jsou inspirativní, praktické, interaktivní a především osvobozující!

 

Upozornění: Kvantové Unášení vyskytující se v produktech Dr. Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického výrazu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze stejně jako českého překladu není povolneno bez písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Jediní lidé oprávněni zprostředkovávat QE® profesionálním způsobem, kteří tedy používají registrované obchodní názvy jsou certifikovaní Quantum Entrainment® Praktici, Quantum Entrainment® Facilitátoři a Frank Kinslow. Nicméně, mezinárodně, Frank Kinslow je výhradně jedinou osobou, která smí Quantum Entrainment učit. Z tohoto důvodu, kdokoliv, kdo učí Quantum Entrainment® přímo porušuje mezinárodní autorská práva.

 

 

Kinslow Systém™ je obchodní název Lucid Sea, Inc. © 2013 Lucid Sea, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 

© James Consulting