O ZAKLADATELI
Dr. Frank Kinslow
POZNEJ QE
Kvantové Unášení

KONTAKT

Kontakt

Vítejte na oficiálním webu Dr. Franka Kinslowa. Objevitele a mezinárodně jediného učitele Kvantového Unášení, procesu kvantového léčení a osobního rozvoje.

KVANTOVÉ UNÁŠENÍ

"Aneb, jak žít naplno a při tom se bavit."

Žijete jen napůl? Co kdyby vám někdo řekl, že tím, že využijete něco, co už dávno máte, obohatíte své schopnosti a talent, a začnete tak prožívat každý den na 100 %? Měli byste zájem?

Žijte zdravěji a harmoničtěji...

Doktor Frank Kinslow – objevitel a autor Kvantového unášení (QE – Quantum Entrainment), průkopnické metody, která se postupně stává nedílnou součástí praxe odborníků na zdraví, ale i amatérů na celém světě – vás seznamuje s osvědčenou lékařskou metodou založenou na jednoduchých principech, které tisícům lidí ukázaly, jak žít zdravěji a harmoničtěji.

Kinslowův Systém...

Kvantové Unášení (QE) budete spíše brát jako svého přítele, než nějakou techniku. Nepřichází totiž zvenku, ale zevnitř, z nejzazších koutů mysli, kde je stále klid a pohoda. Každodenní využití a všeobecné principy QE jsou třemi stěžejními pilíři Kinslowova systému.
Naučte se jednoduchá cvičení a techniky, které jsou snadné na provedení a jsou velmi efektivní; již během několika vteřin vám pomohou zklidnit emocionální rozrušení, překonat fyzickou bolest nejen vaši, ale i jiných lidí, položit základy pro skvělý vztah, odstranit úzkost, frustraci z finančních potíží a mnohem, mnohem víc.

Dotkněte se světla...

Kinslowův systém nabízí základní nástroje a instrukce nejen pro to, aby nás dostal z neštěstí a životních konfliktů, ale také odhaluje, jak tuto nově nalezenou radost předat ostatním. Lidstvo se stále vyvíjí. Ve chvílích klidu, kdy vnímáme utrpení, které se chvěje a rozpoutává v duši světa, víme, že můžeme získat mnohem více.
Kvantové Unášení (QE) a Kinslowův systém stojí na hranici mezi temnotou a krásou a čeká na naše objetí. Nejprve se však musíme ponořit a ocenit naše vlastní vnitřní božství. Potom už stačí jen natáhnout ruku a dotknout se světla. Ano, opravdu je to tak jednoduché.
 
>> Pokračujte na stránku POZNEJ QE!
Novinky...
DR. KINSLOW V PRAZE 2019: SEMINÁŘE KVANTOVÉHO UNÁŠENÍ

LAST MINUTE registrace do 25. října

QE seminář: základní a pokročilý

2.-3. listopadu, 2019

QE seminář: praktické léčení

4.-5. listopadu, 2019

Bližší informace ZDE

Přihlášky na email pořadatele:

tomas@quantumentrainment.com

Info linka: +420 728 211 845

DR. KINSLOW SEMINARS IN PRAGUE - FALL 2019

LAST MINUTE registration until October 25th

QE Seminar: Basic & Advanced

November 2-3, 2019

QE Seminar: Practical Healing

November 4-5, 2019

Detailed info HERE

Register with event organizer:

tomas@quantumentrainment.com

 

Facebook

 

Přidejte se k nám na Facebooku! Založili jsme pro vás oficiální českou stránku pro Kinslow Systém a proces Kvantového Unášení. Mějte přehled o našich aktivitách a plánech. Budeme rádi za vaše osobní příspěvky týkajících se např. vašich zkušeností s Kvantovým Unášením, za sdílení a osobní doporučení.

 

Odkaz na stránku: facebook.com/kinslowsystem

 

 

 

Prohlášení: Kinslow Systém zahrnuje všechny techniky procesu Quantum Entrainment (QE). Nakladatelství Anag doslova přeložilo Quantum Entrainment jako Kvantové Unášení na něhož se vztahují mezinárodní autorská práva.

 

Užívání procesu Kvantového Unášení v profesionálním prostředí bez oprávnění je nezákonné. Toto oprávnění drží výhradně oficiálně certifikovaní praktici procesu Quantum Entrainment (QE), Kvantové Unášení. Pro ČR je aktuálně k dispozici pouze JEDEN oficiální praktik - Tomáš Marek.

Jsme online...Přidej se k nám a sdílej s přáteli!

  • Wix Facebook page
  • Wix Twitter page
  • Wix Google+ page
  • RSS Classic

 

Upozornění: Kvantové Unášení vyskytující se v produktech Dr. Franka Kinslowa; v knihách, nahrávkách, seminářích atd. je doslovný překlad anglického výrazu "Quantum Entrainment". Quantum Entrainment®, QE®, QE Intention®, EU Feeling®, EU Stillness® a Kinslow® jsou registrované obchodní názvy. Používání originální anglické verze stejně jako českého překladu není povolneno bez písemného souhlasu Franka Kinslowa.

Jediní lidé oprávněni zprostředkovávat QE® profesionálním způsobem, kteří tedy používají registrované obchodní názvy jsou certifikovaní Quantum Entrainment® Praktici, Quantum Entrainment® Facilitátoři a Frank Kinslow. Nicméně, mezinárodně, Frank Kinslow je výhradně jedinou osobou, která smí Quantum Entrainment učit. Z tohoto důvodu, kdokoliv, kdo učí Quantum Entrainment® přímo porušuje mezinárodní autorská práva.

 

 

Kinslow Systém™ je obchodní název Lucid Sea, Inc. © 2013 Lucid Sea, Inc. Všechna práva vyhrazena.

 

© James Consulting